Изчисти филтрите
Производител
Цена
Наличност
3G/4G
Портове USB
Брой портове WAN
Брой портове LAN

Рутери

Рутери Мрежови устройства Магазин Zonetech.bg Твоята зона за техника

Рутери купи Рутер Cisco WAN FE (non-US) 3.7G HSPA+ R7 w/ SMS/GPS (MC8705), Рутер Cisco ISR 4221 (2GE, Рутер Cisco ISR 4221 SEC Bundle with SEC lic онлайн от Зонтех България ООД на разумна цена.
Покажи :
Сортиране по :
Рутер ZyXEL NBG-418N v2, Router Wireless 802.11n (300Mbps), 4x10/100Mbps, WPA2, 2x 5dBi antenna Брой..
33,00 лв
Рутер D-Link AC 1200 Wi-Fi Dual-Band Gigabit (LAN/WAN) Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/10..
66,00 лв
Рутер D-Link Wireless N300 4G LTE Backup-Wan Router DWR-116 С поръчка
Рутер D-Link Wireless N300 4G LTE Backup-Wan Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100Base-TX Брой ..
71,00 лв
Рутер D-Link Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Router with external antenna Брой портове WAN (скорос..
72,00 лв
Рутер D-Link Wireless AC750 Dual Band 10/100 Router with external antenna Брой портове WAN (скорост)..
72,00 лв
Рутер D-Link AC1300 MU-MIMO Wi-Fi Gigabit Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/1000Base-T Брой..
87,00 лв
Рутер ZyXEL NBG6604 NBG6604-EU0101F На път
Рутер ZyXEL NBG6604, AC1200 Dual-Band Wireless Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100Base-TX Бро..
89,00 лв
Рутер ZyXEL NBG6615, AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router Брой портове WAN (скорост):1x1..
103,00 лв
СВЪРЖЕТЕ ВАШИЯ СМАРТФОН, ЛАПТОП, ТАБЛЕТ, НАВСЯКЪДЕ, КЪДЕТО ИМА 3G ВРЪЗКА.Рутер D-Link Portable HSPA+..
109,00 лв
Рутер ZyXEL NBG6515 NBG6515-EU0102F С поръчка
Рутер ZyXEL NBG6515, Simultaneous Dual-band Wireless AC750 Home Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+433..
116,00 лв
Рутер D-Link Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Router with external antenna DIR-842 С поръчка
Рутер D-Link Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Router with external antenna Брой портове WAN (скорос..
118,00 лв
Рутер ZyXEL WAH7601 Ново С поръчка
Рутер ZyXEL WAH7601, LTE Portable Router, LTE Cat4 150/50, N300 WiFi / EU region, B1/B3/B7/B8/B20/B2..
121,00 лв
Рутер D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/1000Base-T Брой портове ..
128,00 лв
Рутер Cisco RV132W Wireless-N VPN Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100Base-TX Брой портове LAN..
152,00 лв
СПОДЕЛЕТЕ ВАШЕТА ИНТЕРНЕТ ВРЪЗКА С НЯКОЛКО УСТРОЙСТВА.Рутер D-Link Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps ..
166,00 лв
Рутер Cisco RV215W Wireless N VPN Firewall Брой портове WAN (скорост):1x10/100Base-TX Брой портове L..
205,00 лв
Рутер ZyXEL WAH7706 v2 WAH7706-EU01V2F С поръчка
Рутер ZyXEL WAH7706 v2, LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac d..
216,00 лв
Лиценз за ползване на програмен продукт Cisco RV Security license 1 year LS-RV34X-SEC-1YR= С поръчка
Лиценз за ползване на програмен продукт Cisco RV Security license 1 year Х-ка 1:Type: Cisco RV Secur..
230,00 лв
Рутер ZyXEL LTE3302 LTE3302-M432-EU01V1F С поръчка
Рутер ZyXEL LTE3302, LTE B1/2/3/5/7/8/20/28/38/40,WCDMA B1/5/8, Standard, EU/UK/US Plug, no battery ..
232,00 лв
Рутер D-Link EXO AC1900 Smart Mesh Wi-Fi Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/1000Base-T Брой ..
236,00 лв
Рутер D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router DIR-878 С поръчка
Рутер D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/1000Base-T Брой портове ..
238,00 лв
Рутер D-Link 4G LTE Wireless N Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100Base-TX Брой портове LAN (с..
256,00 лв
Рутер ZyXEL LTE-A Portable Router Cat 6 802.11 AC Wi-Fi LTE2566-M634-EUZNV1F Ново С поръчка
Рутер ZyXEL LTE-A Portable Router Cat 6 802.11 AC Wi-Fi Брой портове WAN (скорост):- Брой портове LA..
257,00 лв
Рутер D-Link AC2600 MU-MIMO WiFi Gigabit Router DIR-882 С поръчка
Рутер D-Link AC2600 MU-MIMO WiFi Gigabit Router Брой портове WAN (скорост):1x10/100/1000Base-T Брой ..
258,00 лв

КУПИ НА ИЗПЛАЩАНЕ

само за 15 минути

ГАРАНЦИЯ

до 60 месеца

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА

над 200 лева

ПРЕГЛЕД НА ПРАТКАТА

преди плащане

СРОК ЗА ВРЪЩАНЕ

до 14 дни

IT УСЛУГИ

и консултации