Кабел HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk цена - AJ836A характеристики | Zonetech.bg магазин за Аксесоари за сървъри
Заявка за внос Кабел HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk AJ836A

Кабел HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk - AJ836A

Прегледан: 392 Код на продукта : AJ836A
Наличност : Заявка за внос
150,00 лв
Количество : Купи


Стоковият кредит е наличен за стоки от 150лв. до 12000лв.

Посочените цени са с ДДС. Продуктът се предлага от Zonetech.bg

Кабел HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk цена - AJ836A характеристики, Аксесоари за сървъри

Кабел HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Кабел HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk цена - AJ836A характеристики | Zonetech.bg магазин за Аксесоари за сървъри

Техника
Предназначен заСървъри
Още няма коментари за този продукт

Напишете коментар

Вашето име :


Вашият коментар :Забележка : Не поставяйте HTML код в полето, тъй като той няма да бъде интерпретиран като HTML код, а ще се покаже като текст !

Рейтинг : Лош           Добър

Въведете кода в полето :