Мрежов компонент D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver цена - DEM-432XT характеристики | Zonetech.bg магазин за Мрежови устройства, Комутатори, Switch
С поръчка Мрежов компонент D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver DEM-432XT

Мрежов компонент D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver - DEM-432XT

Прегледан: 179 Гаранция: 24 месеца
Код на продукта : DEM-432XT
Наличност : С поръчка
939,00 лв
Количество : Купи


Стоковият кредит е наличен за стоки от 150лв. до 12000лв.

Посочените цени са с ДДС. Продуктът се предлага от Zonetech.bg

Мрежов компонент D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver цена - DEM-432XT характеристики, Мрежови устройства

Мрежов компонент D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

Х-ка 1:Compliance with IEEE802.3ae, 10GBASE-LR
Х-ка 2:Form Factor Type: SFP+
Х-ка 3:Fibre Channel FC-PI standard: 1200-SM-LL-L
Х-ка 4:Fiber Media support: Single-Mode
Х-ка 5:Distance Capacity: 10Km
Х-ка 6:Speed: 10Gbps

Мрежов компонент D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver цена - DEM-432XT характеристики | Zonetech.bg магазин за Мрежови устройства, Комутатори, Switch

Още няма коментари за този продукт

Напишете коментар

Вашето име :


Вашият коментар :Забележка : Не поставяйте HTML код в полето, тъй като той няма да бъде интерпретиран като HTML код, а ще се покаже като текст !

Рейтинг : Лош           Добър

Въведете кода в полето :



КУПИ НА ИЗПЛАЩАНЕ

само за 15 минути

ГАРАНЦИЯ

до 60 месеца

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА

над 200 лева

ПРЕГЛЕД НА ПРАТКАТА

преди плащане

СРОК ЗА ВРЪЩАНЕ

до 14 дни

IT УСЛУГИ

и консултации